Nasz sklep jest własnością Fundacji Wanila.pl.  

Wszystkie środki zgromadzone w ramach sprzedaży produktów  dostępnych w sklepie Wanila.pl są przekazywane przez naszą Fundację na rzecz potrzebujących kobiet, dzieci oraz inne cele statutowe.

Fundacja powstała, aby nieść pomoc: kobietom w trudnej sytuacji życiowej. samotnym matkom, osobom chorym w hospicjum. lecz to jedynie tylko odsetek osób którym pomagamy. Kupując u nas sukienkę, torebkę lub każdą inną rzecz 100% pozyskanych środków Fundacja Wanila.pl przekazuje na cele statutowe, czyli dla najbardziej potrzebujących. Stawiamy na poprawę warunków życia, równe szanse oraz pomoc tym, którym nikt nie pomoże, a nie potrafią krzyczeć o pomoc. Współpracujemy ze Schroniskiem Dla Kobiet i  Matek z Dziećmi pod patronatem Caritas, Urzędem Miasta Szczecin oraz Pogotowiem Opiekuńczym. Mamy jasno sprecyzowane plany rozwoju i pomocy. Naszym bezpośrednim Partnerem jest też Fundacja HowAid.org Cały czas się dynamicznie rozwijamy. Każdy zakup to cegiełka dobroci dla innych. Kup i pomagaj - podwójna korzyść dla Ciebie ciesz się korzystnymi cenami, uszczęśliwiaj innych, ponieważ DOBRO  ZAWSZE WRACA DO CZŁOWIEKA!

W naszym sklepie znajdziesz wyselekcjonowane, najlepsze gatunkowo towary od różnych, wybranych producentów z Polski i z zagranicy.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie. Jesteśmy też do Państwa dyspozycji w sprawach związanych z zakupami dzięki: chat online lub telefonicznie. Możesz również wymienić sukienkę lub inny towar zakupiony w sklepie w ciągu 14 dni jeżeli zajdzie taka potrzeba.

Uwaga: pomagamy również innym Fundacją. Jeżeli chcesz pomagać innym i szukasz nowych możliwości zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Dziękujemy, że jesteś!

Fundacja Wanila.pl

Schronisko Dla Kobiet i Dom Opieki Dla Matek z Dziećmi 

Otrzymane podziękowania za przekazane rzeczy 

od Schronisku Dla Kobiet i  Matek z Dziećmi pod patronatem

Caritas. Wyznaczyliśmy nowe cele. Wiemy, że warto pomagać!

NASZE CELE NA 2017

Fundacja Wanila.pl rozpoczyna dodatkowo zbiórkę koców, karmy dla zwierząt na zimę 2017/2018. Możesz przekazać bezpośrednio rzeczy do naszego biura lub wpłacić środki na nasze konto z dopiskiem: Zima 2017. Zbiórka jest prowadzona  przez czas nieograniczony. O wszystkich naszych działaniach będziemy informować na naszym profilu Facebooka: Wanila.pl - Wanilasukienki.

1. Pierwsza nasza zbiórka dla zwierząt- grudzień 2017. Przekazaliśmy: koce, ręczniki, śpiwory za środki zebrane dzięki zakupom klientó Wanila.pl.